Titles you rated
DetroitRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 0.5