Movies
Ratings
20
SullyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.5
The InternRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0