Movies
Ratings
86
BraveRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0