Movies
Ratings
64
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Loose ChangeRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 1.0- Remembrance of MBRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0