Movies
Ratings
324 NoahRated ★ 3.0 NoahRated ★ 3.0
 Stuart LittleRated ★ 4.0 Stuart LittleRated ★ 4.0
 Ice AgeRated ★ 4.0 Ice AgeRated ★ 4.0
 Now You See MeRated ★ 5.0 Now You See MeRated ★ 5.0
 The HousemaidRated ★ 1.0 The HousemaidRated ★ 1.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
 The MummyRated ★ 4.0 The MummyRated ★ 4.0
 War of the WorldsRated ★ 3.0 War of the WorldsRated ★ 3.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 The AttorneyRated ★ 5.0 The AttorneyRated ★ 5.0
 FrozenRated ★ 5.0 FrozenRated ★ 5.0
 The Face ReaderRated ★ 4.0 The Face ReaderRated ★ 4.0
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
 White ChicksRated ★ 4.0 White ChicksRated ★ 4.0
 SnowpiercerRated ★ 4.0 SnowpiercerRated ★ 4.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 4.0 The ThievesRated ★ 4.0
 The TowerRated ★ 4.0 The TowerRated ★ 4.0
 My BrotherRated ★ 5.0 My BrotherRated ★ 5.0
 ShrekRated ★ 5.0 ShrekRated ★ 5.0