Movies
Ratings
288
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Roadrunner: A Film About Anthony BourdainRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5- A Secret LoveRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 1.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5