Titles you rated
DogtoothRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
The MenuRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 4.0