Movies
Ratings
65
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Sucker PunchRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0