Titles you rated
 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
 The Fault in Our StarsRated ★ 4.0 The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
 Love, RosieRated ★ 4.0 Love, RosieRated ★ 4.0
 Me Before YouRated ★ 5.0 Me Before YouRated ★ 5.0
 FlippedRated ★ 5.0 FlippedRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
 Our TimesRated ★ 5.0 Our TimesRated ★ 5.0
 The NotebookRated ★ 3.0 The NotebookRated ★ 3.0
 (500) Days of SummerRated ★ 5.0 (500) Days of SummerRated ★ 5.0
 TwilightRated ★ 5.0 TwilightRated ★ 5.0
 Your Name.Rated ★ 3.0 Your Name.Rated ★ 3.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 Begin AgainRated ★ 5.0 Begin AgainRated ★ 5.0
 The Kissing BoothRated ★ 5.0 The Kissing BoothRated ★ 5.0
 Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0 Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0