Movies
Ratings
240
The Lies She LovedRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0