Movies
Ratings
115
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 5.0
Spy KidsRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0