Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0