Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0