Movies
Ratings
145
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
Big BangRated ★ 0.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0