Movies
Ratings
22
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0