Titles you rated
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0