Movies
Ratings
30
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0