Movies
Ratings
119
Extreme JobRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5