Movies
Ratings
131
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0