Movies
Ratings
209
Blood and TiesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0