Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Brother TomRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
SecretRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0