Movies
Ratings
20
SecretRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0