Movies
Ratings
17
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0