Movies
Ratings
174
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 1.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0