Titles you rated
Cruel Intentions 3Rated ★ 4.0
Cruel Intentions 2Rated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0