Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5