Titles you rated
RampageRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Star Trek: NemesisRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0