Titles you rated
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Wild at HeartRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
City LightsRated ★ 4.0
IdaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
Dick TracyRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0