Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.5