Movies
Ratings
111
Sister ActRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0