Movies
Ratings
214
The NotebookRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.0