Titles you rated
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
Double JeopardyRated ★ 3.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
Passenger 57Rated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
Six Days Seven NightsRated ★ 2.5
Broken ArrowRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Knight and DayRated ★ 2.5