Movies
Ratings
250
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0