Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5