Titles you rated
Big EyesRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 0.5
Jack and the Cuckoo-Clock HeartRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0