Movies
Ratings
1308
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0