Movies
Ratings
1064
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Second ActRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 2.0
The CellRated ★ 3.5- Jakob the LiarRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
Magic Mike XXLRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 1.5
The Adventures of TintinRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0