Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 0.5
HerbRated ★ 1.5
My 11th MotherRated ★ 1.5- The ScamRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Russian NovelRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0