Movies
Ratings
259
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0