Movies
Ratings
90
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0