Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5