Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 0.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0