Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5