Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0