Movies
Ratings
256
The TaleRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 4.5
Happy-Go-LuckyRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 4.0
ManifestoRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
PartisanRated ★ 4.5
The EmploymentRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
BelovedRated ★ 3.5