Movies
Ratings
116
The RoundupRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0