Movies
Ratings
783
The World of LoveRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Grand TourRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 1.0
The Best OfferRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0