Movies
Ratings
138
The GraduateRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
LeviathanRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
The PiperRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5