Movies
Ratings
681
The InternRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
ArmadilloRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 2.5
An American CrimeRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 1.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
BreakdownRated ★ 4.0