Titles you rated
Call BoyRated ★ 2.0
TakersRated ★ 3.5
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Karas: The RevelationRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
FirestormRated ★ 3.5